יום שלישי, 31 בינואר 2017

המדריך לבחירת מוביל מומלץ

שוק שירותי ההובלות בישראל הוא שוק תחרותי, ישנם המון חברות שפועלות בשוק ובנוסף לכך לא קיימת שום רגולציה שקובעת כללים מינימליים שצריך לעמוד בהם בכדי לפתוח חברה שמספקת שירותי הובלות. בגלל שהשוק חופשי וחסר רגולציה כמעט לכל אחד יש אפשרות להיכנס אליו לספק שירותי הובלות בכל הארץ. חלק מהעוסקים בתחום הם מקצוענים מהשורה הראשונה וחלקם פחות, אז איך אפשר לדעת האם חברה מסוימת משתייכת לקבוצה הראשונה או לקבוצה השנייה. בכתבה שלפניכם נפרט את הדרך שבא ניתן לבדוק את איכותה של חברת הובלות בישראל.

איך בודקים שלב אחרי שלב

ישנם שלוש שלבים שבעזרתם נוכל לקבוע האם החברה שלפנינו היא חברה מקצועית ואמינה או שלא.

השלב הראשון הוא קריאת ביקורות של לקוחות עבר של החברה, אין דרך טובה יותר לדעת האם חברה מסוימת מספקת את השירות בצורה טובה מאשר לבדוק את רמת שביעות הרצון של הלקוחות שעבדו איתה בעבר. אתם יכולים לחפש בגוגל הובלות ביקורות לקוחות או שלחלופין היכנסו לאתר getmoving, האתר מספק ביקורות של לקוחות שעבדו עם החברה ובנוסף הוא בודק את אמינותה של כל תגובה וביקורת שמפורסמות בו כדי להבטיח שהאינטרס היחיד של הכתוב הוא לחוות את דעתו הכנה על החברה והשירות שהיא מציעה.

השלב השני הוא השוואת מחירים, השוואת מחירים היא כלי נפלא לבדוק האם החברה שבחרתם בה היא טובה. אם נתקלתם במחירים גבוהים בצורה חריגה או נמוכים בצורה חריגה מהממוצע בשוק כנראה שישנה בעיה עם החברה המדוברת. כדי לעשות השוואת מחירים אפשר לחפש את המחירים של כל חברה בנפרד או לחלופין אפשר להיכנס לאתר getmoving, האתר מציעה שירות של השוואת מחירים להובלות בכל הארץ ובירושלים. השירות שניתן הוא ללא תשלום והוא מבוצע בשלוש שלבים פשוטים וקלים. פשוט היכנסו לאתר וכתבו את הכתובת הישנה והחדשה שלכם, את הציוד שתרצו להעביר, את שמכם המלא, את כתובת המייל שלכם ואת מספר הפלאפון שלכם. לאחר מכן תקבלו את כל ההצעות מחיר שמתאימות לכם ולכם נשאר רק לבחור.

בהצלחה


שתף בפייסבוק

ניתן להשאיר תגובה או חוות דעת, ממש פה למטה...
עזרנו לך? הצטרף אלינו בפייסבוק - facebook.com או גוגל פלוס.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה